vvnabytek.cz
Nejnovější produkty

Postel Lihta 15, 120 x 200 cm, bílá

Moderní nábytekNábytkem zařídíte interiér ložnic i dětských pokojůNábytek je vyroben z vysoce kvalitní MDFNezahrnuje matraci a rošt, lze dokoupitZboží je dodáváno v demontuRozměry: (Výška x šířka x hloubka ) :
100 x 127 x 208 cm

9 119 Kč

Vitrína Lihta 07 bílý mat+bílá

Moderní nábytek s jednoduchou formou s klasickým nádechem. Nábytkem si zařídíte interiér obývacího pokoje, pokoje pro mládež nebo ložnici. Nábytek vyroben z vysoce kvalitního MDF. Černé kovové úchytky dodávají nábytku charakter. Zásuvky jsou s funkcí plného výsuvu. Dvířka skříňěk s tichým zavíráním. Osvětlení možno dokoupit. Zboží je prodáváno v demontu. Rozměry výška x šířka x hloubka : 140 x 92 x 42 cm

8 590 Kč

Komoda Faraon MINI 01, sonoma/bílá

Již od roku 1991 vám prodáváme nábytek a bytové doplňky. Za tu dobu jsme se stali jedním z největších prodejců v ČR a SK, kdy jsme jen za minulý rok dodali přes 150 000ks nábytku! O Vás – naše zákazníky, se stará téměř 100 zaměstnanců, připravených kdykoliv pomoci.

2 999 Kč

Rošt Double HN PVP T5 90×200

Manuální polohování hlavyNastavení tuhosti bederZ masivního březového dřeva 28 pružných lamel Polohovací lamelový rošt DOUBLE H T5 je vybaven vším potřebným pro zdravý a kvalitní spánek. Rošt má 28 lamel, přičemž nabízí možnost nastavení tvrdosti pomocí posuvných pásků. Díky vysoké hustotě lamel uložených v inovativních dvoubodových pouzdrech dochází k perfektnímu rozvržení hmotnosti těla. Tomu napomáhá také středový pruh, který udržuje všechny lamely v přiměřené vzdálenosti a při extrémní zátěži rozmisťuje sílu do vedlejších lamel. Rám roštu a lamely jsou vyrobené z masivního březového dřeva. Rošt je určený pro pěnové a latexové matrace. Rošt disponuje funkcí manuální polohováním hlavy.

2 660 Kč

Matrace Romantika kašmír, 80x200x24cm

Matrace je vyrobena z kombinace pěn Flexifoam®, které zajišťují ortopedické vlastnosti, elasticitu, vzdušnost a odolnostStabilitu, nosnost, tuhost a odolnost dodává jádru masivní vrstva kokosových vlákenMěkčí strana s jemnou masážní profilací Tužší strana má výztuhu z 100% přírodních kokosových vlákenSpeciální 5 zónová profilace CubeCare proti otlakům ve tvaru kostekPomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatněHedvábně jemný potah Kašmír Plus s vysokým podílem přírodních vlákenDíky vysokému podílu viskózy a kašmírovému vláknu nabízí vynikající termoregulační schopnosti pro komfortní spánek a omezení poceníVelice odolná, pevná a příjemně měkká látka s klimatizačním prošíváním navíc omezuje nabíjení statickou elektřinou pro klidný spánekVhodné uložení na pevný laťkový nebo lamelový roštDoporučená maximální nosnost do 150 kg (tužší strana); do 130 kg (měkčí strana matrace)Výška matrace 24 cm

6 499 Kč

Laura horní skřínka 30 cm – otevřená

Korpus:
– 16mm matná bílá

  Rozměry: (šířka x výška x hloubka) 
30 x 71,5 x 29 cm

1 080 Kč

FERRERO stool, color: grey

dimensions: 40/46 cm, material: cloth / powder coated steel, color: grey / gold

1 089 Kč

Stůl SANDOR 2, barva: šedá

rozšiřující stůl, rozměry: 160 ÷ 220/90/75 cm, materiál: sklo / lakovaný MDF / nerez ocel, barva: sklo – šedá, MDF – bílá

16 942 Kč

Vitrína Ambala 4, milano/bílá

Již od roku 1991 vám prodáváme nábytek a bytové doplňky. Za tu dobu jsme se stali jedním z největších prodejců v ČR a SK, kdy jsme jen za minulý rok dodali přes 150 000ks nábytku! O Vás – naše zákazníky, se stará téměř 100 zaměstnanců, připravených kdykoliv pomoci.

999 Kč

Matrace Hellen, 90×200

5 zónová luxusní antidekubitní matrace z kvalitních studených pěn. Důmyslný prořez se strukturovaným povrchem v oblasti ramen, beder a pánve garantuje vynikající přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu a tím zaručuje optimální spánkové klima. Antidekubitní prořez slouží jako prevence proti vzniku dekubitů – proleženin. Matrace je určena pro váhovou kategorii do 130 kg. Matrace je opatřena pratelným, zónově prošitým potahem. Celková výška matrace v potahu je cca 18cm. Potah Aloe vera. Možnost různých rozměrů, výběr potahů.

6 120 Kč