vvnabytek.cz

Skřín Loreto L2 jasan/fialová

Skřín Loreto L2 jasan/fialová
Zjistit dostupnost »
Značka: DLM
2 846
Popis produktu

Policová skřín L2 Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky fialová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
45x188x52cm

Další produkty z kategorie Dětský nábytek
PC stůl Navaro NA 9

PC stůl NA 9 Dodáváme v dekoru Grafit / Dub Riviera Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
125x85x55cm 

4 999 Kč
PC stůl Trent bílá/modrá

Rozměry: šířka: 120 cm výška: 91 cm výška pracovní desku: 76 cm hloubka: 52 cm Složení: dřevotřísková deska laminovaná 16 mm, okraje ABS 0,5 mm   Psací stůl pro mládež Trent je model jednoduchého vzhledu, který nabízí širokou pracovní desku a praktickou polici, která se bude skvěle hodit na školní potřeby. Stůl je vyroben z laminované desky o tloušťce 16 mm. Psací stůl pro mládež můžete kombinovat s dalšími prvky z kolekce Trent a vytvořit tak funkční sestavu do dětského pokoje.

1 959 Kč
PC stůl  Oregon

  vysoce kvalitní laminovaná deska o tloušťce 16 mm PVC rukojeti laminovaná deska odolná proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě ABS hrany    Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
110x76x50cm    PC stůl Oregon má univerzální barevné provedení a nadčasové stříbrné úchytky, díky kterým můžete nábytek doladit do jakéhokoli aranžmá. Je vybavena prostornou deskou, vestavěnou zásuvkou pod deskou, zásuvkou na šikovné příslušenství a skříňkou s policí. Psací stůl lze navíc vybavit nábytkem ze série Oregon a vytvořit tak skvělý úložný prostor v dětském pokoji.

2 967 Kč
Komoda 2 Pronto Antracitová/bílá

Rozměry: šířka: 128 cm výška: 85 cm hloubka: 40 cm Složení: dřevotřísková deska laminovaná 16 mm ABS hrany rukojeť a nohy: plast Nejpraktičtějším nábytkem do obývacího pokoje nebo pokoje pro mládež je komoda . Je to ona, kdo snadno pojme nejnutnější věci nebo umožní snadnou segregaci oblečení. Komoda 2 Pronto je model, který je vybaven prostornými zásuvkami a skříňkami, které poskytují spoustu možností. Tento kus nábytku je vyroben z odolné laminované desky. Univerzální barva komody se hodí do interiéru zařízeného pro kluka i pro dívku.

4 899 Kč
Další produkty od výrobce DLM
Počítačový stůl Karin Ca8

Moderně pojatý design bydlení Dodáváme v dekoru jako na hlavní fotografii Součástí jsou PVC hrany pro maximální bezpečnost Nábytek je dodáván v demontuZadní stěna tvoří dřevovláknitá deska HDF (sololit)Kovový mechanismus na zásuvkách Parametry: (šířka x výška x hloubka)
120x78x53cm
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií. Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením. Montáž
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

2 599 Kč
TV stolek Gaston GA8

  Moderní bytový systém Gaston  Dekor jasan / bílá  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
150x54x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

3 960 Kč
Police Futures F10 grafit/bílá/zelená

Police Futures  Dodáváme v dekoru grafit/bílá + dodatky zelená Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
70x19x16cm 

679 Kč
Matrace dětská 200x80cm - PUR

   – Dětská matrace 
 – Materiál PUR pěna   Rozměr: 
200x80x8cm 

1 237 Kč