vvnabytek.cz

Moderní sedačka Madrid, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní sedačka Madrid
Zjistit dostupnost »
Značka: LNO
26 784
Popis produktu

Moderní sedací souprava nyní za akční cenu! 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru
Jádro je vyplněno pružinami Faliste v kombinaci s PUR pěnou
Pružiny zajištují velmi pohodlné sezení za všech okolností 
Součástí je funkce polohovatelných záhlavníků 
Návštěvy potěší velký rozklad a vás rychlé a jednoduché rozkládání 
Dodáváme v provedení levý roh 
Akce je časově omezena a platí do odvolání 

 

Celkové rozměry: 246x200x87cm 
Plocha po roložení: 196x132cm 
 
 
SEDACÍ SOUPRAVA MADRID 

Sázíte na jednoduchost a pohodlí? Sedačka Madrid vás jistě zaujme. Zapadne do každého interiéru. Možnost rozložení na pohodlné lůžko ocení vaše návštěva a do úložného prostoru navíc schováte, vše co zrovna nepotřebujete. Udělejte si radost koupí nové sedačky!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 

Další produkty z kategorie Uncategorized
ESTER horní skřínka W2/50 černý lesk

Horní skřínka 50cm  Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dvířka: Akryl MDF  Součástí jsou kovová madla  Dodáváme v demontu  Parametry: (šířka x výška + hloubka) 
50x72x32,5cm 

2 493 Kč
Ambala skřín 1 švestka/krem

Šatní skřín Ambala SM 1  Dekor: švestka/krem Nábytek je dodáván v demontu 
Parametry (výška x šířka x hloubka) 
203x90x55cm 

3 749 Kč
Vitrína Crazy 70

Velmi moderní obývací systém Crazy  Dodáváme v dekoru dub přírodní Hickory  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)
70x190x41cm       

5 471 Kč
Levro horní skřínka 60cm - rohová  G60N

 – Horní skřínka 60cm 
 – Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (výška x šířka x hloubka) 

2 163 Kč
Další produkty od výrobce LNO
Pohodlná sedačka Bergen

Moderní sedací souprava nyní za akční cenu!  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru Jádro je vyplněno pružinami Faliste v kombinaci s PUR pěnou Pružiny zajištují velmi pohodlné sezení za všech okolností  Součástí je funkce polohovatelných záhlavníků  Návštěvy potěší velký rozklad a vás rychlé a jednoduché rozkládání  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Akce je časově omezena a platí do odvolání    Celkové rozměry: 250x200x87cm  Plocha po roložení: 196x132cm      SEDACÍ SOUPRAVA BERGEN  Sázíte na jednoduchost a pohodlí? Sedačka Bergen vás jistě zaujme. Zapadne do každého interiéru. Možnost rozložení na pohodlné lůžko ocení vaše návštěva a do úložného prostoru navíc schováte, vše co zrovna nepotřebujete. Udělejte si radost koupí nové sedačky!   Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 

27 974 Kč
Pohovka Ignác

Moderní a kvalitní Pohovka Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru  Volně ložené polštáře jsou součástí pohovky  Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci  Výplň je tvořena PUR pěnou + pružinami Bonell Záda očalouněná originálním potahem jako pohovka   Rozměry: (délka x šířka) 
211×93 cm 
Plocha po rozložení: 200×140 cm 
Výška: 75-88 cm 

14 327 Kč
Křeslo pro dva Farael

  Moderní a kvalitní křeslo  Farael Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Včetně rozkladu a úložného prostoru   Rozměry:  Plocha na spaní: 195x120cm Šířka hloubka :147x93cm Výška: 85cm  Moderní a funkční rozkládací křeslo Farael je pohodlný kus nábytku s funkcí spaní a kontejnerem na lůžkoviny. 

12 458 Kč
Moderní pohovka Gredos

Moderní a kvalitní Pohovka Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru  Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci  Výplň je tvořena PUR pěnou + pružinami Faliste Záda očalouněná originálním potahem jako pohovka Kronos je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí Rozměry: (délka x šířka) 
202x95cm 
Plocha po rozložení: 200x143cm 
Výška: 75-95cm 

15 157 Kč