vvnabytek.cz

Matrace Kuba 140x70cm

Matrace Kuba 140x70cm
Zjistit dostupnost »
Značka: Dřevočal
1 904
Popis produktu

Klasická matrace z polyuretanové pěny, která nabídne Vašemu děťátku vyšší komfort spaní díky vrstvě poddajného rounaVašemu miminku se bude lépe spát, protože nebude ležet přímo na jádru matracePro jeho bezpečnost a Váš klid můžete pod naše matrace bez obav umístit monitor dechu a mít nad spánkem svého dítěte neustálou kontroluCelková výška matrace cca 8 cmPratelný potah.

Další produkty z kategorie Matrace
Matrace Dusti 160x200cm

Matrace je vyrobená ze dvou vysoce kvalitních vrstev.
Jednou z nich je visco termelastická, měkká a na dotek příjemná Visco pěna.
Druhou stranu a jádro matrace tvoří nosná pěna. Díky ní je matrace velmi pružná a odolná proti deformaci.
Termoelastická podložka se sama přizpůsobí vašemu tělu a zaručí vám ten nejvyšší komfort.
spát. Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí. Antialergický potah s vatelínem   ROZMĚRY:160X200CM

9 699 Kč
Luxusní matrace Comfort active 90x200cm

  Ráno je lepší, když je spánek dlouhý a nerušený To vám může poskytnout dokonale padnoucí matraci Comfort Active je model, který výrazně zvýší kvalitu vašeho spánku Díky tomu zapomenete na bolesti svalů, zad a páteře Má 7 zón tvrdosti, díky kterým se matrace přizpůsobuje jednotlivým částem těla a udržuje tělo ve správné poloze Tento model je oboustranný, vyrobený do stupně tvrdosti H3 z jednotlivých vrstev: kokosová rohož, latex a vícepólové pružiny Comfort Activ je vybaven inovativním pratelným potahem, který zajišťuje dostatečné proudění vzduchu, větrání nejen těla, ale i jednotlivých vrstev matrace. antialergické vlastnosti protiplísňové vlastnosti Středně tvrdá  Výška: 20cm    90x200cm 

8 133 Kč
Matrace Klaudi 180x200cm

Srdcem matrace je kapesní vložka skládající se z 508 pružin na metr čtvereční
Matrace s tímto typem pružin jsou tvrdší
Vrstvy zvyšující odolnost matrace
Doplňková vrstva matrace je 3 cm obojstranná, odolná proti vysoké deformaci.
Díky svým vlastnostem prodlužuje životnost matrace, což znamená, že během mnoha let používání neztrácí své vlastnosti.
Potah: příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí.
ROZMĚRY : 180X200CM

8 372 Kč
Matrace s paměťovou pěnou Sandra

Visco paměťová pěna + HR pěna  Antibakteriální potah Oboustranná  Tvrdost: středná (H3) a měkčí (H2)  Pratelný potah 

3 324 Kč
Další produkty od výrobce Dřevočal
Matrace Alice

Sedmizónová matrace s volbou dvojí tvrdosti je složena ze dvou vysoce kvalitních elastických pěn MediFoam tvarovaných do masážních nopůNopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku a nadzvedávají potah, čímž dochází k lepšímu provzdušnění matraceMatrace se vyznačuje výbornou elasticitou a odolností Je určena pro širokou škálu uživatelů a je vhodná na všechny typy roštůCelková výška matrace cca 17 cm.

2 460 Kč
Matrace Porto 1+1 ZDARMA!

Jádro této sedmizónové matrace je tvořeno ze dvou pěn MediFoam odlišných tuhostí, které se vyznačují skvělými ortopedickými vlastnostmi. Vyšší vrstva modré pěny v kombinaci s růžovou línou pěnou umožňuje větší zatížení, má tvrdost číslo 3 a je ideální pro muže. Střed matrace je provzdušněn příčnými průduchy, které zaručují změkčení matrace v exponovaných místech.
Celková výška matrace je cca 20 cm.
Nosnost do 130 kg.
 

 
 

10 294 Kč
Matrace Alice

Sedmizónová matrace s volbou dvojí tvrdosti je složena ze dvou vysoce kvalitních elastických pěn MediFoam tvarovaných do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku a nadzvedávají potah, čímž dochází k lepšímu provzdušnění matrace. Matrace se vyznačuje výbornou elasticitou a odolností. Je určena pro širokou škálu uživatelů a je vhodná na všechny typy roštů.
Celková výška matrace je cca 17 cm. Akční cena pro rozměry 200×80 cm nebo 200x90cm     

3 588 Kč
Rošt Modul fix

Lamelový rošt s polohováním  hlavy a nohou. Rošt má 28 lamel uchycených v kaučukových pouzdrech, jejichž anatomické uspořádání kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. V oblasti ramen jsou lamely podélně prořezány pro větší pružnost a komfortnější spánek na boku.   Rošt má různé úrovně polohování podle momentálních potřeb uživatele. Kombinací tohoto roštu a vhodné matrace je dosaženo výborných ortopedických vlastností. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Tento rošt je vhodný pro všechny typy matrací, které lze polohovat (latexové, ze studené pěny, z líné pěny….). Celková výška roštu je 5 cm. Nosnost roštu je do 120 kg.  

4 492 Kč