vvnabytek.cz

Matrace Alice, 200x80cm

Matrace Alice
Zjistit dostupnost »
Značka: Dřevočal
3 588
Popis produktu

Sedmizónová matrace s volbou dvojí tvrdosti je složena ze dvou vysoce kvalitních elastických pěn MediFoam tvarovaných do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku a nadzvedávají potah, čímž dochází k lepšímu provzdušnění matrace. Matrace se vyznačuje výbornou elasticitou a odolností. Je určena pro širokou škálu uživatelů a je vhodná na všechny typy roštů.
Celková výška matrace je cca 17 cm. Akční cena pro rozměry 200×80 cm nebo 200x90cm     

Další produkty z kategorie Matrace
Taštičková matrace Polda

Taštičky + HR pěna + latex  Antibakteriální potah Oboustranná  Tvrdost: středná (H3)  Pratelný potah 

4 179 Kč
Matrace Jakub 180x200 cm

– správná podpora páteře a vysoký komfort při spánku.  – dokonale se přizpůsobí tvaru Vašeho těla – antialergický potah  – 7 zónový systém taštičkových pružin multipocket (508 pružin / m2)  

9 200 Kč
Matrace Peter 90x200 cm

použitá vysoce kvalitní PUR pěna nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 272 pružin/m²vynikající prodyšnost kokosová vložka, která zajišťuje antialergické a protiplísňové vlastnosti potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii   Rozměr: 90×200 cm

3 669 Kč
Matrace Niky 80x200 cm

použitá vysoce odolná pěna (HR) 4cm nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 508 pružin/m² vynikající prodyšnost. potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii Rozměr: 80×200 cm

4 869 Kč
Další produkty od výrobce Dřevočal
Matrace Milena Matrace: Rozměr  200x80cm

Polyuretanová matrace zpevněná PUR jádrem, které zaručuje vyšší pevnost matrace, dobrou pružnost a ohebnost. Je vhodná jak k příležitostnému, tak i ke stálému spaní.
Výška jádra 9 cm.
Nosnost do 90 kg.   

2 651 Kč
Matrace Alice

Sedmizónová matrace s volbou dvojí tvrdosti je složena ze dvou vysoce kvalitních elastických pěn MediFoam tvarovaných do masážních nopůNopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku a nadzvedávají potah, čímž dochází k lepšímu provzdušnění matraceMatrace se vyznačuje výbornou elasticitou a odolností Je určena pro širokou škálu uživatelů a je vhodná na všechny typy roštůCelková výška matrace cca 17 cm.

2 460 Kč
Matrace Porto 1+1 ZDARMA!

Jádro této sedmizónové matrace je tvořeno ze dvou pěn MediFoam odlišných tuhostí, které se vyznačují skvělými ortopedickými vlastnostmi. Vyšší vrstva modré pěny v kombinaci s růžovou línou pěnou umožňuje větší zatížení, má tvrdost číslo 3 a je ideální pro muže. Střed matrace je provzdušněn příčnými průduchy, které zaručují změkčení matrace v exponovaných místech.
Celková výška matrace je cca 20 cm.
Nosnost do 130 kg.
 

 
 

10 294 Kč
Matrace Hana

Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanuNosné vrstvy matrace tvoří polyuretanová/PUR pěna tvarovaná do masážních nopů a profilovaná vrstva polyuretanu zabezpečující provzdušnění matraceTato matrace se řadí mezi tzv. partnerské matrace, které umožňují výběr tuhosti 2 a 3Celková výška matrace cca 14 cmNosnost do 110 kg.

3 680 Kč