Koberce MY MANAOS od výrobce Obsession v neutrálních barvách skvěle padnou do každého interiéru. Jsou vyráběny v Turecku z polyesterového vlákna a na rubové straně jsou opatřeny bavlnou. Jedná se o strojově vyráběné koberce, z nichž každý je unikátní, jelikož jsou vlákna barvena v nepravidelných intervalech. Mají krátký vlas, a proto jsou snadné na údržbu – lze použít vysavač, ale bez kartáčového nástavce, aby nedošlo k poškození koberce. Pro odstranění skrvn stačí použít navlhčený hadřík. Na delších stranách jsou obšité a na kratších ozdobené krátkými třásněmi. Pro své vlastnosti se nejlépe hodí do obývacího pokoje nebo ložnice a můžete je položit i na podlahové topení.
Moderní koberce s nádechem stylovosti a originality. Přesně taková je kolekce kusových koberců Miami značky Berfin. Koberce jsou v tlumených béžových a šedých barvách, takže ladí k jakémukoliv nábytku. Vyrobeny jsou ze směsi polypropylenu frisé a polyesteru s výškou vlasu 14 mm. Proto jsou příjemné na dotek a komfortní na došlap. Dále jsou obšité po celém obvodu a mají antistatickou úpravu.
Koberce Miami jsou moderní koberce, které Vás zaujmou svými nápaditými vzory a barevnými kombinacemi. Při jejich výrobě je použita technologie Heatset, která koberce tepelně upravuje. Díky tomu jsou ještě odolnější proti běžnému opotřebení a zachovávají si barevnou stálost. Koberce mají vysokou hustotu vlasu a jsou dováženy z Turecka. Díky relativně nízké výšce vlasu jsou koberce velmi snadné na údržbu.
Kolekce MANHATTAN obsahuje moderní koberce s jemným žakárovým vzorem. Jsou vyráběny v Belgii ze směsi akrylové, polyesterové a bavlněné příze, a tím pádem se jedná o luxusně hebké koberce. Tyto nízkoprofilové kousky jsou velmi odolné a snadné na údržbu. Koberce se skvěle hodí do obývacích a jídelních prostorů. Můžete si vybrat z mnoha moderních designů a barevných provedení.
Kolekce Salsa Shaggy od výrobce Ayyildiz Teppiche přináší perfektní koberce nejen pro taneční nadšence. Jsou vyrobeny v Turecku ze 100% polypropylenu a pro svůj vysoký vlas se řadí mezi shaggy koberce. Budou tak potěšením nejen pro Vaše oči, ale i pro Vaše nohy, protože jsou měkké na dotek. Mezi praktické vlastnosti patří zejména odolnost a snadná údržba. Vybrat si můžete z šesti barevných provedení a mnoha velikostních kombinací.
Nádherný kolekce kusových koberců Loftline je převážně zdobena různými geometrickými tvary. Vyrobeny jsou ze 100% polypropylenu technologií frizé. Délka vlasu koberce je 20 mm.
Moderní koberce s nádechem stylovosti a originality. Přesně taková je kolekce kusových koberců Miami značky Berfin. Koberce jsou v tlumených béžových a šedých barvách, takže ladí k jakémukoliv nábytku. Vyrobeny jsou ze směsi polypropylenu frisé a polyesteru s výškou vlasu 14 mm. Proto jsou příjemné na dotek a komfortní na došlap. Dále jsou obšité po celém obvodu a mají antistatickou úpravu.
Kolekce BODRUM od výrobce Festival Teppiche přináší koberce, které budou skvělým doplňkem moderních interiérů. Jsou vyráběny ze 100% soft propylenu frisé, který je měkký a zároveň odolný. Další přednost zajišťuje krátký vlas (8 mm), díky kterému jsou koberce velmi snadné na údržbu. Jsou obšité na delších stranách a mají antistatickou úpravu. Nejvíc se jim bude líbit v ložnici nebo obývacím pokoji, kde budou dělat parádu.