Koberce Gloria od německé značky Hanse Home Vás potěší různými motivy a barevnými kombinacemi. Díky kvalitnímu polypropylenu se koberce nenabíjí statickou elektřinou a na sluníčku nešisují. Středně vysoký střižený vlas je velice příjemný na dotek i došlap, což nejlépe oceníte v ložnici u postele nebo v obývacím pokoji u gauče.
Moderní koberce BAHAMA od značky Ayyildiz se mohou pyšnit zajímavými 3D geometrickými vzory. Vyrábí se z polypropylenu heatset, což je materiál odolný proti mechanickému opotřebení a prošlapání. Také si dobře drží barvu a je příjemný na dotek. Koberce kombinují krátké pevné smyčky s vyšším střiženým vlasem, a díky tomu vzniká 3D efekt. Další předností je antistatická úprava, snadná údržba nebo obšití po celém obvodu. V neposlední řadě kobercům na atraktivitě přidává multifunkční využití, protože jim to bude slušet nejen doma, ale položit je můžete i do exteriéru.
Kolekce TERRAIN od značky Hanse Home přináší moderní koberce ve vintage stylu. To znamená, že na první pohled vypadají, jako by měly odřený povrch. Můžete si vybrat z mnoha vzorů a barevných provedení. Koberce se vyrábí v Egyptě z polypropylenového vlákna a na rubové straně mají jutu v kombinaci s polypropylenem. Mají kratší střižený vlas, který je měkký a příjemný na dotek i došlap. Koberce se proto nejlépe hodí do ložnice k posteli nebo do obývacího pokoje k pohovce. Dále se mohou pyšnit OEKO-TEX standardem, který zaručuje, že jsou koberce vyrobeny z nezávadných materiálů. Co se údržby týče, můžete je jednoduše vysávat a v případě silnějšího zašpinění k čištění použít kobercovou pěnu.
Kusové koberce Capri od značky Hanse Home jsou vysoce kvalitní interiérové doplňky, které pomohou ozvláštnit atmosféru Vašeho domova. Tyto koberce mají moderně vyhlížející designy a mohou se pyšnit řadou praktických vlastností. K jejich výrobě je použit výhradně polypropylen, což je velmi odolný materiál, který kobercům dodává příjemnou měkkost. Dále jsou obšité po celém obvodu a mají středně vysoký střižený vlas. Co se údržby týče, můžete je klasicky vysávat, popřípadě použít šampon či pěnu na koberce.
Koberce Andre jsou módní s velmi pestrými barvami, které zpestří každou místnost. Jejich největší výhoda je jednoduchá údržba, pro čištění lze využít praní při teplotě nepřesahující 30°C. Spodní strana je opatřena protiskluzovou gumou, která zajišťuje neklouzání koberce po podlaze. Hodí se i do prostor s podlahovým vytápěním.
Dětské koberce Petit jsou velmi měkké a svými barvami rozzáří jakýkoliv dětský pokojíček. Koberce jsou nejen krásnou dekorací, která dětskému pokoji dodává kouzlo, ale především vytvářejí, díky svým měkkým vláknům bezpečný prostor. Velmi to ocení rodiče s velmi malými dětmi, které se ještě plazí či často chodí po kolenou. Celá řada koberce Petit je bezpečná pro děti, které bojují s alergiemi. Díky použití syntetických vláken, krátkých a měkkých vlasů roztoče nemají šanci proniknout do koberce. Použitím dvojitě skroucené příze nezůstanou na koberci vytlačené stopy pod těžkým nábytkem.
Kolekce Emerald patří mezi luxusní a velmi elegantní koberce. Jejich hlavní osobností je vytvoření dominantního prvku v interiéru. Celá řady je motivovaná do stylu gmalour s výraznými vzory a barvami, to celé umocňuje velmi luxusní vzhled. Vzhled není jediná dobrá vlastnost této řady, ale jsou to též velmi kvalitní koberce. Spojením polypropylenu a polyesteru, vytváří velmi kvalitní, pevnou a na dotyk příjemnou strukturu, která je odolná a stálá. Ve vláknech polyester též vytváří odlesky a tím prohlubuje estetický ráz koberce. Koberce najdou uplatnění v obývacích pokojích, ložnicích či v pokojích pro hosty a lze je položit v prostorech s podlahovým vytápěním.
Koberce LEXUS od značky Berfin Dywany přináší poutavé motivy, které elegantně doplní moderní domácnosti. Vyrábí se z polyesteru, což je kvalitní materiál vyznačující se odolností a komfortem. Koberce jsou díky němu jemné na dotek, odolné a lesklé. Středně vysoký velmi hustý střižený vlas je příjemný na došlap, a to ocení Vaše bosá chodidla. Parádu udělají kdekoliv, přičemž nejlépe se hodí do obývacího pokoje nebo do ložnice.